Vážení,

na níže uvedenou emailovou adresu mi můžete napsat a poslat dotaz či problém, se kterým potřebujete poradit. Mé výklady si není možno koupit, jsou poskytovány jako pomoc v osudu těm nejpotřebnějším.

Prosím, akceptujte a dodržujte následující podmínky :

 1. Kontakujte mne pouze tehdy, máte-li těžký problém se kterým si nevíte rady
 2. Uveďte křestní jméno, datum a pokud možno i přesný čas a místo narození (nutné pro sestavení horoskopu, čas prosím ve formátu xx:xx - ať nedojde k mýlce zda jde o denní či noční hodinu). Tato data prosím pokud možno pro všechny, kterých se Váš dotaz týká.
 3. Pokud máte pošlete i svou fotografii, ev. odkaz na ni
 4. Popište podrobně Váš problém včetně přesných dat, kdy se co stalo. Na jednořádkové nebo neúplné dotazy, či dotazy ze zvědavosti bohužel nemohu reagovat - děkuji za pochopení.
 5. Seznamte se předem se statistickým vyhodnocením mých výkladů (viz hlavní menu)
 6. Nezlobte se, když z kapacitních důvodů nevyložím všem, kteří se na mne obrátí. (Pokud se Vám neozvu do 14 dní, můžete kontaktovat mé níže uvedené kolegy, kteří jsou ochotni poskytnout pomoc za stejných podmínek.)  
 7. Výklad Vám nemusí vždy pomoci - tak jako sebelepší lékař nedokáže vyléčit všechny pacienty, i v osudu mohou být situace, kdy se prostě nemáte nic dozvědět a musíte si najít cestu sami.
 8. Nejsem komerční vykladač a proto nemám žádnou potřebu se Vám zalíbit. Do výkladu Vám popíši situaci tak, jak ji vidím. Nebudu Vám říkat ani slibovat (ve snaze zalíbit se) něco nepravdivého, co byste možná chtěli slyšet. Počítejte proto prosím s tím, že výklad Vás může potěšit - ale i zarmoutit. Rozhodně mne proto nežádejte o výklad, nejste-li připraven/připravena s úctou a vděčností přijmout i nepříjemné věci.
 9. Vaší žádostí mi dáváte souhlas k tomu, že Váš dotaz a výklad mohou být částečně nebo zcela použity (bez uvedení Vaší identity) pro výukové účely či jinak publikovány (vč. esoterických skupin na Facebooku) jako ilustrace fungování karet, numerologie či astrologie.  (Pokud by Vám toto zásadním způsobem vadilo, předem mne prosím výslovně upozorněte, že si nepřejete ani anonymní zveřejnění - budu to respektovat.)  
 10. Výklad je za nepovinný dobrovolný příspěvek dle Vašeho uvážení, pro nemajetné zcela zdarma. Pamatujte ale prosím - ač zdarma, nikoliv bezcenné. 
 11. Příspěvek posílejte (po obdržení výkladu) na konto 0335944361/0100, bez. var. s. (Příspěvky ze zahraničí SWIFT : KOMBCZPPXXX, IBAN : CZ96 0100 0000 0003 3594 4361)
 12. Po obdržení výkladu budu rád za Vaše vyjádření/zpětnou vazbu (není povinné).
 13. Vaší žádostí o výklad mi dáváte souhlas s uložením Vašich osobních dat ve shodě s legislativou EU (GDPR). Tato data nebudou nikde zveřejňována, potřebuji je ale pro statistické zpracování zpětných vazeb a také pro návazné výklady (pokud o ně v budoucnu požádáte). Nepřejete-li si uchování Vámi zaslaných dat, prosím toto v žádosti o výklad písemně uveďte.

Dotazy zasílejte na email : poradna@tarot-osud.cz

Děkuji za pochopení, přeji vše dobré. Vláďa

Upozornění :  Veškeré informace, rady, doporučení obsažené v mých výkladech jsou sepisovány na základě astrologie, numerologie, výpovědi tarotových karet a životních zkušeností vykladače. Můžete je brát v úvahu, ale v žádném případě Vás nezbavují odpovědnosti za Vaše další činy a rozhodnutí. Jsem jen člověk - a mohu se mýlit. Vždy si proto zachovejte svůj vlastní rozum a kritičnost, nenechte se slepě vést. O spolehlivosti a správnosti mých dřívějších výpovědí si můžete udělat představu na záložce "Statistické vyhodnocení přínosu výkladů" v hlavním menu. Děkuji za pochopení. 

=========================================================================================

Vážení, protože se stává, že z kapacitních důvodů nedokáži poskytnout můj výklad všem, kteří se na mne obrátí, můžete využít dalších níže uvedených nabídek pomoci. Prosím, pokud se Vám na Vaši žádost o výklad neozvu do 14 dní - a jde o skutečně vážný problém, se kterým si nevíte rady, můžete se obrátit na některý z níže uvedených kontaktů. Tito lidé jsou ochotni pomoci a poskytnout výklady za stejných podmínek, jako já = za dobrovolný příspěvek, a pro nemajetné zdarma. Kontaktujte ale prosím vždy pouze jednoho z nich, a pouze tehdy, máte-li opravdu vážný problém  ! Uveďte také, že tento kontakt máte ze stránky www.tarot-osud.cz. Budete-li jim chtít za výklad něčím dobrovolně přispět, domluvte se pak také přímo s nimi. Děkuji za pochopení.

=========================================================================================

Kontakt č. 1 :

Numeroložka a kartářka Arwen, zasvěcená i do Reiki (email : arwenp@seznam.cz).  Budete-li potřebovat, také Vám ráda pomůže. Pro její výklady (numerologie, Tarot) není nutno znát přesný čas Vašeho narození.

Chcete-li se setkat a povídat si s lidmi, kteří na duchovnu a esoterice nechtějí vydělávat, přijďte mezi nás do diskusní skupiny Nekomerční Esoterika na facebooku.

Created by pc.malan.cz
Přihlášení
jméno heslo
zavřít
přihlásit se