Zde máte prostor pro svoje komentáře – jak k obsahu stránek, tak i k odpovědím a pomoci, kterých se vám zde dostalo. Budu rád, když se sem vrátíte třeba i po nějaké době, a s odstupem zhodnotíte celkový přínos zde obdržených informací.

A když si pomoc, které se vám zde možná dostalo, nenecháte jen pro sebe - a dáte ji dál.

"Může se zdát, že veškerá snaha udělat nás svět lepším je jen malá kapka v nekonečném oceánu. Ale  z čeho se skládá oceán - když ne z kapek ?"   [Atlas Mraků, 2012]

Přeji všem hodně štěstí a ochranu vyšších bytostí Usmívající se.

Prosím, dotazy na výklad mi nepište sem, ale posílejte na email uvedený v záložce Poradna, děkuji ! Pokud mi dotaz napíšete sem, zůstane bez reakce. Děkuji za pochopení.


Autor: Helena
Datum: 03/12/2016
Dobrý den. Chtěla bych Vás poprosit o výklad pro sváho syna Jana. Co mám pro to udělat. S pozdravem Helena
Autor: Veronika
Datum: 23/09/2016
Dobrý večer je mi 25let a zajímá mne ma budoucnost ohledně vstahu zda mi nikdo přijde ještě do života dekuji
Autor: Miloslava
Datum: 07/01/2016
Dobrý den Vláďo,
mockrát Vám děkuji za Váš čas věnovaný mému výkladu a rychlou odpověď.Váš výkladu mě pomohl pochopit hodně věcí.
S pozdravem Miloslava.
Autor: Ivana
Datum: 25/11/2015
dobrý den, moc bych chtěla touto cestou poděkovat Arwen za výklad. Pomohla mi pochopit věci, které se teď dějí. I když přítomnost je deprimující a budoucnost mlhavá, vím proč a co dál. To mi moc pomohlo. Děkuji
Autor: Eva
Datum: 10/08/2015
Dobrý večer,
velmi si vážím Vaší pomoci.
Děkuji Vám.
Eva
Autor: Janina
Datum: 05/08/2015
Dobrý večer,Vláďo,z celého srdce Vám chci poděkovat za rychlou odpověď a moudré rady pro mně i výklad pro mé syny-dvojčata. Jak už jsem Vám psala do emailu,moc se mi líbí Váše stránky, úvahy a články.A tak jako Vy pomáháte druhým,budu se snažit i já pomáhat tam,kde je potřeba,v rámci svých možnosti,abych přispěla tou *kapkou do oceánu*.:-) Přeji Vám hodně zdraví,lásky a pohody.
Autor: Jana
Datum: 28/07/2015
Vřelé poděkování
Děkuji Vám pane Vláďo za rychlou pomoc a podporu Vaším výkladem. Jste zlatý člověk. Moc a moc děkuji!!!
Autor: Lenka
Datum: 21/07/2015
Dobrý večer, mnohokrát vám děkuji. Nemohu ani najít správná slova. Snad jen, že jste výjimečný. Děkuji vám. Přeji vsechno dobre. Lenka / pan Lenk /
Autor: Veronika
Datum: 03/07/2015
Mockrát panu Vláďovi děkuji za výklad, sedí to uplně přesně a pomohl mi i pár věcí pochopit či si je nějak poskládat. Velmi si toho vážím a ze srdce ještě jednou děkuji.
Autor: Jana
Datum: 21/06/2015
Přeji krásný večer Vláďo,
omlouvám se, že píši až teď, ale musela jsem ten Váš výklad trošku vstřebat. Přiznám se, že včera nad tím ukáplo i pár slziček, ale přikládám to k tomu, že jsem měla emočně náročný den.
Co k tomu říct, moc Vám ze srdce děkuji, vše co je ve výkladu napsáno je pravda a ve skrytu duše jsem to věděla, jen jsem si to nechtěla připustit! Musím na sobě opravdu hodně zapracovat a už teď vím, že to nebude jednoduché.Otevřel jste mi oči!Takže ještě jednou Vám vřele děkuji!
Created by pc.malan.cz
Přihlášení
jméno heslo
zavřít
přihlásit se